O nas

Nasza historia

Od początku naszej działalności.

Jako MC TEAM Agencja Interaktywna z Poznania posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, aplikacji oraz pozycjonowaniu stron internetowych.

W swojej pracy wykorzystujemy zdobytą wiedzę z zakresu znajomości nowoczesnych technologii. Cały czas dążymy do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności, co w praktyce powoduje podnoszenie jakości wykonanych zleceń.

Projektowanie stron internetowych oraz aplikacji webowych to nasze podstawowe usługi. Tworzymy sklepy internetowe, logotypy, prowadzimy proces pozycjonowania SEO oraz pomagamy w przygotowaniu nowych i wartościowych treści na stronę klienta. Na każdym etapie swojej pracy myślimy również o użytkownikach witryny, ponieważ to oni będą jednymi z tych, którzy będą korzystać z danej strony, czy też aplikacji. Ich usatysfakcjonowanie wpływa następnie na popularność danej witryny.

Pomagamy także w tworzeniu identyfikacji wizualnej oraz w pozycjonowaniu danej witryny, tak aby mogła dotrzeć do jak największej grupy klientów, dzięki czemu firma zaistnieje w Internecie i będzie tam rozpoznawalna.

Kontakt

siedziba

os. Przyjaźni 13/67 61-687 Poznań


telefon

+48 693 859 046


e-mail

kontakt@mcteam.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 / MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona została wykonana przez:MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem