Nasza oferta

Projektowanie aplikacji

Aplikacje internetowe to bardzo duże korzyści jak i łatwiejszy sposób działania.

To one wspomogą każdego w codziennym dniu pracy. Całkowity dostęp online w każdym miejscu na ziemi. Każdy z nam ma inne wymagania i potrzeby. Ja dopasuje aplikację do Twoich potrzeb jak i branży, w której pracujesz. Zachęcam do kontaktu.

Sklep internetowy jest aktualnie bardzo dobrym rozwiązaniem na rozpoczęcie prowadzenia biznesu. Tutaj ważny jest każdy element, który w połączeniu z innymi składa się na sukces takiego sklepu. Sklep to nie tylko to co widzą użytkownicy, to również całe zaplecze, które staje się miejsce Twojej pracy.

Projektowanie stron internetowych

Aktualnie własna strona internetowa to podstawowe i bardzo ważne narzędzie, dzięki któremu firma może dotrzeć do klientów oraz się z nimi komunikować.

Ważne jest, aby strona internetowa została zaprojektowana zgodnie z duchem czasu, wymaganiami SEO oraz potrzebami jej przyszłych użytkowników. Dzięki temu zostanie mile przyjęta oraz często odwiedzana przez klientów, co również przełoży się na funkcjonowanie i znajomość firmy.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to proces długo falowy, wymagający czasu jak i wiedzy.

Jeśli chcesz zaistnieć w Internecie to bardzo dobrze trafiłeś. Pozycjonowanie to dziś podstawowe działania, które jest złożonym procesem, na który składa się szereg mniejszych i ważnych czynności. Sam proce rozpoczyna się już na samym początku podczas tworzenia witryny oraz treści jakie się na niej znajdą. W zakresie tej usługi prowadzę przede wszystkim kompleksową optymalizację witryny jak również sklepu internetowego.

Tworzenie logotypów

Logotyp Twojej firmy bo bardzo ważna cześć składowa całego procesu tworzenia biznesu.

To on jest tą pierwszą rzeczą, z którą mają do czynienia klienci. Tworząc go należy mieć na uwadze wiele elementów, które w późniejszym czasie wpłyną na rozpoznawalność marki, jak również na to jak zapamiętają Twoją firmę klienci.

Każdy chce aby jego logo było zapamiętane przez klientów. Jeśli dodatkowo oczekujesz, aby dało się je zastosować w dowolnym otoczeniu w dodatku aby wyglądało profesjonalnie? Trafiłeś na odpowiednią ofertę! Każdy Logotyp, który projektuje ma przede wszystkim służyć Tobie i twoim klientom. Tworzenie projektu logotypu rozpoczynamy od poznania Twoich potrzeb i branży.

Media społecznościowe

Inaczej to Social media. To one umożliwiają wszystkich uczestnikom dialog oraz interakcję.

Możemy do nich zaliczyć m.in. znane portale społecznościowe, jak również blogi, fora dyskusyjne, a także platformy do udostępniania zdjęć oraz stron internetowych. Media społecznościowe to narzędzia o olbrzymich możliwościach oraz zasięgu oddziaływania dla każdego biznesu. Każdy może za ich pomocą promować się w Internecie, co spowoduje dotarcie do coraz to większej grupy klientów. Nasza usługa może w tym Tobie pomóc.

Kontakt

siedziba

os. Przyjaźni 13/67 61-687 Poznań


telefon

+48 693 859 046


e-mail

kontakt@mcteam.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 / MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona została wykonana przez:MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem